Big Farm- farmářská online hra

Big Farm

Populární farmářská online hra Big farm získala ocenění MMO hra roku 2013! Velice populární MMO hra Big Farm má skvělou hratelnost, grafiku a chytlavý děj díky kterému vás hraní bude bavit.

Náhled hry Big Farm

Základním úkolem této farmářské online hry je znovu rozjet chátrající farmu, kterou dostanete po nemohoucím strýčkovi. Vašim úkolem je obstarávat vše pro vzkříšení vaší farmy a udělat z ní nejlepší farmu v širokém okolí. Na začátku hry budeš mít k ruce průvodkyni, která ti poradí jak ovládat hru a chod farmy. Ukáže ti jak zasévat plodiny, jak z nich vyrobit produkty a ty následně prodat. Nemůžeš hned očekávat velké věci, začínáš totiž s chátrající malou farmou. Jediné zvířata které na své farmě na začátku najdeš jsou slepice. Začátek hry se zaměřuje spíše na pěstování a plnění úkolů, jako je třeba stavba sila. Za splněné úkoly obdržíš zlaťáky, které ti pomůžou s dalším rozvojem farmy. Postupně se budeš posouvat dál na další úrovně a odemykat nové možnosti, což ti zaručí dostatek zábavy.

Po chvíli hraní však zjistíte, že na vybudování fungujícího hospodářství nebudete stačit sami. Naštěstí je ve hře možnost najmout si své zaměstnance. Musíte se však postarat, aby měli ideální pracovní podmínky. Pokud by je neměli, odrazilo by se to na kvalitě jejich odvedené práce.

Hrát zdarma

Tato farmářská online hra vám umožní zkusit práci farmáře na plný úvazek. Vybírejte a sázejte správné plodiny, sklízejte je a obdělávejte půdu. Zároveň se starejte o zvířata a dohlížejte na své zaměstnance. Teprve potom budete schopni rozvíjet svou farmu!  

Proč si zahrát tuto farmářskou online hru?

  • Využijte své budovatelské dovednosti a vybudujte prosperující farmu
  • skvělá grafika
  • budovatelská strategie
  • výborná hratelnost
  • spousta úkolů díky kterým vás hra bude bavit
  • možnost hrát s dalšími hráči
  • vyzkoušíte si práci farmáře na plný úvazek
  • můžete hrát i na telefonu nebo tabletu
  • nejoblíbenější farmářská online hra, která získala ocenění MMO hra roku 2013!
  • Zahrejte si také My little Farmies

Video ke hře Big Farm

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další online hry

Total War Arena

Total War ArenaTotal War Arena

Total War Arena je týmová strategická MOBA, ve které se hráči v deseti členných týmech postaví proti sobě. Ve hře dostaneš možnost ovládat historické vůdce a jednotky jako je třeba

My Little FarmiesMy Little Farmies

Zahrej si oblíbenou budovatelskou strategii My Little Farmies. Hra tě vtáhne do farmářského prostředí kde začneš s malým políčkem a několika kusy domácích zvířat. Krok po kroku budeš budovat svou

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat