Divoké kmeny – oblíbená online strategie

Divoké kmeny

Divoké kmeny patří mezi ty nejlepší budovatelské strategie od společnosti InnoGames. Popularitu této online hry značí i široká jazyková dostupnost včetně češtiny.

Po prvním přihlášení do hry se stáváte pánem malé vesničky, kterou postupně vybudujete. Budete stavět doly, kasárny, stáje, opevnění ale také svou armádu. Díky lehké kavalerii můžete jednoduše farmit okolní hráče pokud nebudou mít velkou obranu.

Za pomoci šlechtice můžete obsazovat další a další vesnice a postupně tak ovládnout kontinent nebo část herního světa. Obchodujte s ostatními hráči nebo se přidejte do kmene. Třeba právě váš kmen se ujme nadvlády herního světa!

Nezapomeňte kromě zabírání vesnic okolních hráčů také na obranu té své! Na celém herním světě se nachází mnoho kmenů a vždy se najde někdo kdo tě bude chtít zničit! Připrav své vesnice na obléhání nepřítelem a nezapomeň na odvetu!

Spustit hru Forge of Empires

Tipy do hry Divoké kmeny:

  • k farmení okolních vesnic využívej lehkou kavalerii. Posílej skupiny například o velikosti 5-10 jednotek(později mnohem víc) a získej tak efektivně farmu z okolních vesnic.
  • najdi si kvalitní a fungující kmen a spolupracuj s hráči ve svém okolí.
  • hlídej si mapu svého okolí – když uvidíš, že si poblíž tebe zabral vesnici hráč, který je silný a mohl by do budoucna znamenat hrozbu, znič ho dřív než si stihne vesnici opevnit.
  • Divoké kmeny patří mezi ty nejlepší budovatelské strategiePotvrzuje to i vysoký počet hráčů této online hry zdarma. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další online hry

Travian- Staň se náčelníkem kmene

Vstup do světa starověkého Říma a přidej se mezi ostatní hráče ve hře Travian! Vyber si jestli se přidáš mezi Římany, Germány a nebo se přidáš ke Galům.  Každý národ má

OGame- Vybudujte své vesmírné impérium

OGame je známá vesmírná budovatelská strategie, odehrávající se v prostředí budoucnosti. Oblíbenost hry dokazuje i vysoký počet hráčů, které můžete na herním světě potkat. Jedná se o velmi úspěšnou MMO

My Little Farmies

Zahrej si oblíbenou budovatelskou strategii My Little Farmies. Hra tě vtáhne do farmářského prostředí kde začneš s malým políčkem a několika kusy domácích zvířat. Krok po kroku budeš budovat svou