Elvenar- fantasy budovatelská online hra

Elvenar

Elvenar je oblíbená fantasy budovatelská strategie od společnosti InnoGames která stojí například za hrou jako je Forge of Empires. Při startu hry si vybereš, jestli budeš hrát za lidi nebo elfy. Budovy lidské rasy vypadají velmi podobně jako ty ve WarCraftu, zatímco elfské budovy se podobají prvkům z Heroes of Might and Magic. Elvenar celkově vyniká svou propracovanou grafikou, která na free-to-play hru působí velice příjemně.

Spustit hru Elvenar

Jak celá hra Elvenar vypadá? 

Tvým úkolem bude vybudovat tu nejlepší osadu. Budeš potřebovat obyvatele a suroviny abys mohl stavět další budovy. Jednotlivé stavby můžeš postupně vylepšovat. To ti zajistí větší přísun zlaťáků, surovin a obyvatel.Abys mohl stavět nové budovy, budeš muset vždy vyzkoumat nové technologie. K výzkumu potřebuješ výzkumné body, které ti přibývají samy po určitém čase, nebo je můžeš získávat řešením střetů v provinciích. Za každý střet získáš 1 výzkumný bod, který ti usnadní rozvoj tvého města.

ukázka rozšiřování v online hře Elvenar

Na mapě najdeš jednotlivé provincie. Ty musíš nejdříve prozkoumat, což tě bude stát nějaké ty zdroje, ale po prozkoumání zde narazíš na 8 úkolů- bitev. Ty můžeš buď vyřešit diplomaticky a obětovat tak nějaké ty suroviny a zlaťáky, nebo se s nepřítelem vypořádat bojem.  Za mě vede jednoznačně boj, abych nemusel suroviny utrácet za prozkoumávání mapy. Při boji máš dostupné různé jednotky a samotný boj je rozdělený do několika tahů!

Spustit hru Elvenar

Za každou bitvu dostaneš vědomostní bod a jednu relikvii. Relikvií je 9 druhů, stejně jako materiálů, které můžeš v průběhu hry produkovat. Účelem relikvií je zvyšovat výrobu vybraných druhů materiálu ve tvém městě. Po splnění 8 úkolů v provincii můžeš narazit na sousedícího hráče a taky získáš možnost prozkoumat další provincie. Dobýváním provincií pomáháš tvému městečku k rozvoji, protože za daný počet získaných provincií (postupně se to zvyšuje) získáš rozšíření pro své město.

Na první pohled se Elvenar může zdát trochu složitý, ale i díky dobrému úvodnímu tutoriálu si hru rychle osvojíš a začneš plánovat strategii, jak postavit to nejlepší město ze všech.

Trailer ke hře Elvenar

3 thoughts on “Elvenar- fantasy budovatelská online hra”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další online hry

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat