Forge of Empires – Proveď své město dějinami

Forge of Empires

Forge of Empires je oblíbená prohlížečová online hra, od společnosti InnoGames, která vyvinula hry jako Grepolis nebo The West. Jedná se o budovatelskou strategii, která vás pronese dějinami lidstva. Začnete s malým městečkem v době kamenné a vaším úkolem bude rozvíjet město, budovat armádu a zkoumat nové technologie, díky kterým se posunete do další doby.

Spustit hru Forge of Empires

Jak celá hra Forge of Empires vypadá? 

Po jednoduché registraci do hry budete mít malé městečko. Vaším úkolem je vybudovat z tohoto malého městečka v době kamenné pořádné prosperující město. Hra je vizuálně pěkně zpracovaná a díky velkému množství možností, přináší skvělou zábavu.

Hra se dělí do několika věků. Jak jsem už říkal, začnete v době kamenné.
Díky možnosti zkoumání technologií můžete vaše město posouvat neustále vpřed. Pokaždé když vyzkoumáte nové technologie z nové doby, vaše radnice se změní. Jednoduše se přizpůsobí nové době. Pokud máte strach že hru za týden odehrajete, nemusíte se bát. Je zde připraveno velké množství období přes středověk, součastnost až do oceánskou budoucnost. Než se dostanete do budoucnosti, zabere vám to opravdu dost času.

Náhled hry Forge of Empires

Pro úspěšné fungování města musíte zajistit dostatek všech potřebných surovin – mincí a zásob. Mince získáváš z obytných budov. Na úplném začátku hry to bude pro tebe chýše, která produkuje 7 zlaťáků za 5 minut. Zásoby získáváš z produkčních budov. Například v lovecké chýši nebo v hrnčířské dílně. Podle délky výroby získáš určitý počet zásob.

Nezapomínejte stavět budovy, které lidem zvyšují spokojenost. Díky vysoké spokojenosti můžete získat bonus k produkci, což se určitě vyplatí.  Se spokojeností vašich obyvatel vám pomůžou kulturní budovy či dekorace.

Dobývání nových území

Na začátku hry pro vás nebude složité zabírat nové území. Nepodceňujte však zbytečně svého nepřítele a vždy si vemte do bitvy vyšší počet jednotek než má on. Čím větší přesilu budete v bitvě mít, tím menší budou vaše ztráty. Nové území můžeš získat také diplomacií. Sousední vládci se totiž můžou vzdát svého území za úplatek. To však v začátcích hry moc nebudete potřebovat, protože nepřátelé nebudou extra silní. Později se vám však tato možnost může hodit.

Spustit hru Forge of Empires

Nezapomínejte, že pomocí výzkumu technologií ve hře Forge of Empires, posouváte dopředu nejen své budovy ale také své vojsko. Věnujte se tedy dostatečně výzkumu technologií. Přeci nemůžete posílat kopiníka proti kanónům. To by vaše říše asi moc nových území nezískala.

Rady a tipy pro hru Forge of Empires

  • Diamanty, které získáte na začátku hry je lepší si uschovat na později. Další diamanty získáš jen výměnou za reálné peníze.
  • Na začátku hry je dobré postavit dostatek obytných a výrobník budov, abyste získali dostatek potřebných surovin pro váš rozvoj.
  • Pokud potřebuješ získat rychle peníze, navštiv své sousedy a pomoz jim s prací na budovách.
  • V bitvách využívej slabin nepřítele i terénu. Snaž se útočit vždy v přesile, abys omezil své ztráty.
  • Podle nás patří mezi nejlepší budovatelské strategie

Video ke hře Forge of Empires

2 thoughts on “Forge of Empires – Proveď své město dějinami”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další online hry

Star StableStar Stable

Máš rád koně? Potom je Star Stable právě pro tebe to pravé! Co teda na vás ve hře online zdarma čeká? Hráč užije krásný ostrov ze hřbetu svého koně, o

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat