Grepolis- Vydejte se do antického řecka

Spustit hru Grepolis

Máme tu další budovatelskou strategii a tentokrát je to online hra Grepolis, která vás přenese do antického Řecka. Vydejte se na dobrodružství ve stopách řeckých hrdinů jako byl Alexandr Veliký, Leonidas nebo třeba Achilles. Vaším úkolem bude vystavět malou vesničku ve velkou metropoli. Na své cestě za slávou a uznáním byste neměli zapomínat na slavné řecké bohy z řeckého Pantheónu.

Spustit hru Grepolis

O hře Grepolis

Na začátku hry Grepolis, se ocitnete na jednom z ostrovů antického řecka. Vašim úkolem bude budovat polis a dále kolonizovat na další ostrovy. Jako první byste se měli postarat o zásobování města a vybudovat tak surovinové doly, sklady a statek abyste měli dostatek obyvatelstva.

Jakmile budete mít dostatek surovin můžete se pustit do rozvoje vašeho města a začít budovat armádu na obranu.

S budováním armády a rozšiřováním svého města získáte také možnost útočit na okolní vesnice. Můžete tak získat další suroviny rabováním okolních slabších hráčů nebo můžete vybírat poplatky z farmářských vesnic, které se nacházejí na mapě.

Spustit hru Grepolis

Kolonizace ve hře Grepolis

Jakmile bude vaše město dostatečně vystavěné a budete mít k dispozici kolonizační loď, můžete se vydat na další kus cesty. Díky kolonizační lodi můžeš vyslat své průzkumníky najít si nový domov a začít tak budovat další město. Nezapomeňte však s průzkumníky vyslat i dostatečnou armádu, abyste překonali nepřátelské jednotky. Pokud porazíte nepřátelské jednotky, získáte dané město.

Cílem online hry Grepolis je vybudovat spoustu měst a ovládnout celý svět. V tom vám pomůžou aliance, které můžete vytvořit s ostatními hráči a přenést tak boje na vyšší úroveň. Koordinujte spolu útoky, podporujte se vzájemně a získejte nadvládu za přízně antických bohů.

Klíčové prvky hry Grepolis

  • Hra se odehrává v období antického Řecka
  • Vytvořte alianci s ostatními hráči a vytvořte svou strategii na ovládnutí světa
  • Obchodování se surovinami
  • Řečtí bohové – Zeus, Hádes , Héra, Athéna, Artemis a Poseidón
  • Oblíbená budovatelská strategie

Video ke hře Grepolis

Spustit hru Grepolis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další online hry

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat