My Little Farmies

Zahrej si oblíbenou budovatelskou strategii My Little Farmies. Hra tě vtáhne do farmářského prostředí kde začneš s malým políčkem a několika kusy domácích zvířat. Krok po kroku budeš budovat svou vlastní farmu na venkově a starat se o její chod. Budeš muset sadit nové rostliny, rozšiřovat svou vesnici a přilákat zaměstnance do vaší farmy.

Spustit hru My Little Farmies

O hře My Little Farmies

Vaši farmu budete mít jen ve vašich rukách. Ty rozhodneš, kde bude stát další pole, nebo kde se budou chovat zvířata. Ze získaných surovin můžeš vyrábět další produkty, které ti zajistí více peněz, které potřebuješ pro chod farmy. V online hře zdarma samozřejmě nechybí možnost obchodování s ostatními hráči.

Za vydělané peníze si můžeš také kupovat různou dekoraci. Ta přiláká do vesnice více návštěvníků, kteří na tebe budou mít požadavky. Pokud jejich požadavky splníš, získáš další peníze a zkušenosti.

Celá online hra je zasazena do středověkého prostředí, což znamená, že pro práci budete muset používat ty nejprimitivnější nástroje. Postupem času když získáváš zkušenosti, otevírají se ti nové možnosti a funkce. Ty ti pomůžou ulehčit tvou práci. Objevte svět hospodaření.

Spustit hru My Little Farmies

Krok po kroku tak buduješ svou vlastní farmu a staráš se o její chod. Práce ti pořád přibývá a zároveň máš více možností. Otevírají se ti možnosti různých dekorací, budov, rostlin a zvířat. Ty musíš zvážit kde postavíš mlýn, kde budeš chovat zvířata, nebo jestli se zaměříš na pěstování ovoce. Čím úspěšnější tvá vesnice bude, tím více možností se ti ve hře otevře!

Klíčové vlastnosti hry

  • oblíbená budovatelská strategie
  • spousta herních možností
  • budujete vlastní farmu a staráte se o její chod
  • hra je online a zdarma

Video ze hry My little Farmies

1 thought on “My Little Farmies”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další online hry

Total War Arena

Total War ArenaTotal War Arena

Total War Arena je týmová strategická MOBA, ve které se hráči v deseti členných týmech postaví proti sobě. Ve hře dostaneš možnost ovládat historické vůdce a jednotky jako je třeba

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat