3 nejlepší budovatelské strategie

Nejlepší budovatelské strategie

3 Nejlepší budovatelské strategie zdarma

Na internetu najdete v dnešní době hromadu různých her- ať už zdarma nebo placené. Nejlepší budovatelská strategie– která to vlastně je? Vybrali jsme 3 nejlepší strategie, které jsou podle nás nejlepší a nejhranější!
Které to jsou?

Travian – dlouhodobě oblíbená budovatelská strategie

Spustit hru Travian

Ve hře Travian hráč začíná s nevyužitou oblastí ve které se nacházejí suroviny. Tvým úkolem bude pomocí surovin stavět svou vesničku dokud se nerozroste do plnohodnotného města! Tím získáš možnost zakládat nové vesnice a dobývat další hráče. Pokud nechceš s ostatními hráči jen bojovat, přidej se do aliance a zajisti si podporu v nelístostném světě PvP.  Vyber si svůj národ, staň se náčelníkem kmene, buduj svou velkolepou říší a veď svůj národ ke slávě.

Forge of Empires – nejlepší budovatelská strategie?

Spustit hru Forge of Empires

Forge of Empires je oblíbená prohlížečová online hra, od společnosti InnoGames. Jedná se doopravdy o nejlepší budovatelskou strategii online? Celá hra vás pronese dějinami lidstva. Začnete s malým městečkem v době kamenné. Vašim úkolem bude rozvíjet město, budovat armádu a zkoumat nové technologie, díky kterým se posunete do další doby.

Jak budete postupovat výzkumem technologií, vaše město se bude proměňovat podle daného období. 

Elvenar

Spustit hru Elvenar

Elvenar je oblíbená fantasy budovatelská strategie opět od společnosti InnoGames. Na seznamu nejlepších budovatelských strategií jsem Elvenar vynechat nemohl.
Při startu hry si vyberete jestli chcete hrát za lidi nebo elfy. Pokud jste fanoušky WarCraftu určitě vás potěší že budovy lidské rasy vypadají velmi podobně a naopak elfské budovy se podobají prvkům z Heroes of Might and Magic. Elvenarcelkově vyniká svou propracovanou grafikou, která na free-to-play hru působí velice příjemně.


Tohle jsou podle mě nejlepší budovatelská strategie, které stojí za to! Každá z těchto her vás dokáže pořádně zabavit na dlouhou dobu! Snad se Vám budou líbit.

Jaké další budovatelské strategie tady podle vás chybí? 

6 thoughts on “3 nejlepší budovatelské strategie”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další online hry

My Little FarmiesMy Little Farmies

Zahrej si oblíbenou budovatelskou strategii My Little Farmies. Hra tě vtáhne do farmářského prostředí kde začneš s malým políčkem a několika kusy domácích zvířat. Krok po kroku budeš budovat svou

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat