3 Nejlepší střílečky online zdarma!

nejlepší střílečky online

Není problém najít na internetu střílečku online! Těžší už je najít takovou střílečku, která vás něčím nadchne! V tomto článku najdete 3 nejlepší střílečky online, které nás nejvíce bavily.

Které střílečky online jsou teda podle mě nejlepší?

Proč jsem vybral právě tyto 3 hry jako nejlepší střílečky online?

Fortnite

Spustit hru Fortnite

Hra Fortnite je v dnešní době jednou z nejoblíbenějších stříleček vůbec. Čeká na vás spousta map na kterých se utkáte v souboji 100 hráčů. Budete to právě Vy, kdo zvítězí? Fortnite Battle Royale lze hrát buď samostatně nebo v malých skupinách. Cílem hry je zůstat poslední naživu. Na začátku hry je do arény – velké mapy, spuštěno z létajícího autobusu 100 hráčů. Na mapě jsou náhodně generované zbraně, elixíry a další vybavení které budeš potřebovat v boji s ostatními hráči. Po uplynutí nějakého čase se herní mapa začne zmenšovat a hráči mimo bezpečnou zónu dostávají body poškození.

Crossout

Spustit hru Crossout

Crossout je oblíbená automobilová střílečka z části inspirována filmem Rallye Smrti. Zároveň se hra odehrává v postapokalyptickém období připomínající Mad Maxe. Po připojení do hry se ocitnete na Zemi zdevastované mimozemskou invazí. Musíte si vybrat ze série vozidel a rozdělit se na dva týmy. Vašim úkolem bude zničit nepřátelské jednotky a také zabrat jednotlivé místa na mapě.  Hrát můžete jak PvE tak PvP. Hra mě bavila a pro ji řadím na 2. místo mezi nejlepší střílečky online zdarma!

WarThunder

Spustit hru WarThunder

Seznam nejlepších stříleček online a já bych tady nezmínil WarThunder? Toho se asi nedočkáte. Warthunder je oblíbená střílečka z období 2 světové války. Zažijte válku buď na zemi v tanku nebo na obloze z kokpitu tvého letounu! Oproti World of Tanks které mě zas natolik nezaujali je pro mě WarThunder to pravé! Letadla mě zabavili na hodně dlouho dobu! Pokud jsi ještě WarThunder nehrál, měl by jsi to rychle napravit!

Chybí tu podle tebe nějaká střílečka? Napiš nám svůj názor do komentářů.

3 thoughts on “3 Nejlepší střílečky online zdarma!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další online hry

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat