Rail Nation- Vybudujte železniční impérium

Rail Nation

Ve hře Rail Nation dostanou milovníci vlaků a budovatelských strategií možnost vybudovat své vlastní železniční impérium! Začnete s jedním vlakem a jednou trasou. Vaším úkolem bude spravovat denní přepravu zboží, plánovat trasy a zkoumat nové technologie pro vývoj novějších lokomotiv. Ve hře na vás čeká dynamická krajina s 3D modely vlaků.

Spustit hru Rail Nation

Rail Nation obecně

Rail Nation je strategická MMO hra, ve které si založíš vlastní železniční společnost, pomocí níž budeš převážet zboží a vydělávat. Vybuduj svou vlastní síť železnic tak, abys propojil jednotlivé města, továrny či doly.
Na tvém vlakovém nádraží najdeš množství různých budov. Jednotlivé budovy ti poskytují různé funkce a postupem času je můžeš vylepšit. Například úroveň depa určuje kolik lokomotiv můžeš vlastnit.

Kromě rozšiřování svého nádraží a své železniční sítě nesmíš zapomenout na své vlaky! Ty časem stárnou a potřebují různé opravy. Kromě oprav můžeš lokomotivy vylepšit a zlepšit tak jejich vlastnosti. Pomocí zkoumání nových technologií a vylepšení v budově Laboratoře se dopracuješ k novějším lokomotivám.

Nezapomeň, že ve hře najdeš i ostatní hráče. Spoj se s ostatními hráči, vytvořte asociaci a porazte společně vaší konkurenci! 

Spustit hru Rail Nation

Rail Nation klíčové vlastnosti hry

  • Výborná grafika s 3D modely vlaků
  • Spousta možností v depu (36 lokomotiv které mají k dispozici dohromady 113 vylepšení a 48 typů vagónů)
  • Podrobný tutoriál který vám pomůže na začátku hry
  • Vhodná hra pro začátečníky i pokročilé hráče
  • Na herní mapě najdete 50 měst a více než 1700 továren
  • Zhruba 500 grafik avatarů.
  • 11 nádražních budov s 294 úrovněmi celkem.
  • Až 25 hráčů v asociaci.

Trailer ke hře


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další online hry

Goodgame Empire

Goodgame Empire povedená budovatelská strategie

Staň se hradním pánem v budovatelské strategii Goodgame Empire a postupně vybuduj ze své malé hradní pevnosti vlastní impérium. Starej se o své poddané, rozšiřuj svůj hrad, najmi armádu a zakládej

Nejlepší budovatelské strategie

3 nejlepší budovatelské strategie

3 Nejlepší budovatelské strategie zdarma Na internetu najdete v dnešní době hromadu různých her- ať už zdarma nebo placené. Nejlepší budovatelská strategie– která to vlastně je? Vybrali jsme 3 nejlepší

Elvenar

Elvenar- fantasy budovatelská online hra

Elvenar je oblíbená fantasy budovatelská strategie od společnosti InnoGames která stojí například za hrou jako je Forge of Empires. Při startu hry si vybereš, jestli budeš hrát za lidi nebo