Star Stable

Máš rád koně? Potom je Star Stable právě pro tebe to pravé! Co teda na vás ve hře online zdarma čeká? Hráč užije krásný ostrov ze hřbetu svého koně, o kterého musí pečovat, a se kterým se může účastnit různých závodů a dobrodružství.

Spustit hru Star Stable

Proč hrát Star Stable

Ponořte se do úžasného herního světa koní! Skvělá hra, ve které bude kůň tvým nejlepším přítelem. Osedlej svého koně, přizpůsob svůj i jeho vzhled a vydej se na dráhu závodníka! Trénuj svého koně a udělej z něj tak šampiona mezi ostatními hráči z celého světa! Během plnění různých úkolů a závodění budeš postupně prozkoumávat ostrov jménem Jorvik, který nabízí mnoho cest a polí k prozkoumání! Zároveň se budeš muset postavit bandě podnikatelů kteří mají jiné záměry!

Hru Star Stable můžeš hrát společně s kamarády, můžete proti sobě soupeřit nebo naopak spolu zakládat kluby a závodit s ostatními společně! Pokud už tě samotné závodění omrzí, můžeš si odpočinout na pikniku nebo v přírodě.

Online hra má velmi poutavou a povedenou grafiku- pohyby koní tak vypadají opravdu povedeně! Nenech si ujít parádní online hru s koňmi zdarma!

Spustit hru Star Stable

Ve zkratce:

  • Hra je zdarma ( free 2 play )
  • Ve hře je možné trénovat koně, závodit nebo se toulat krajinou Jorvik
  • Jedna z nejoblíbenějších dívčích koňských her
  • Hra má povedenou grafiku

Trailer ke hře Star Stable

Nezaujala tě tato hra? Nevadí. Podívej se na další online hry zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další online hry

Goodgame Empire

Goodgame Empire povedená budovatelská strategie

Staň se hradním pánem v budovatelské strategii Goodgame Empire a postupně vybuduj ze své malé hradní pevnosti vlastní impérium. Starej se o své poddané, rozšiřuj svůj hrad, najmi armádu a zakládej

Rail Nation

Rail Nation- Vybudujte železniční impérium

Ve hře Rail Nation dostanou milovníci vlaků a budovatelských strategií možnost vybudovat své vlastní železniční impérium! Začnete s jedním vlakem a jednou trasou. Vaším úkolem bude spravovat denní přepravu zboží, plánovat trasy

Big Farm

Big Farm- farmářská online hra

Populární farmářská online hra Big farm získala ocenění MMO hra roku 2013! Velice populární MMO hra Big Farm má skvělou hratelnost, grafiku a chytlavý děj díky kterému vás hraní bude bavit.