Total War Arena

Total War Arena

Total War Arena je týmová strategická MOBA, ve které se hráči v deseti členných týmech postaví proti sobě. Ve hře dostaneš možnost ovládat historické vůdce a jednotky jako je třeba Leonidas, Caesar a další.. 

Total War Arena popis hry: 

Čeká na tebe MMO hra probíhající v reálném čase, s důrazem na týmovou práci a strategické umisťování jednotek. Jeden hráč může ovládat skupinu tří jednotek a jednoho velitele současně. 

Spustit hru WarThunder

Každý hráč si nejdřív zvolí jeden starověký národ, velitele a jednotky. Každý velitel má jiné schopnosti a jednotky. Rozhoduje tedy, jakým stylem budete hrát. Do bitvy si vždy berete 3 jednotky a velitele. Celý tým se potom musí na rozlehlé mapě zkoordinovat a splnit dané cíle. To klade důraz na týmovou hru a vymýšlení strategie vzhledem k aktuální situaci ve hře. 

Čím více bitev odehrajete, tím více jednotek, velitelů a vybavení bude mít hráč k dispozici. Hráč si ve hře může jednotlivé jednotky upravit. 

Hrát zdarma

Klíčové vlastnosti hry Total War Arena:

  • Strategické PvP bitvy – Spolupracujte se svým týmem a vymýšlejte nové strategie tak, abyste se posouvali dopředu a získaly základnu nepřítele.
  • Historičtí vůdci – Odemkněte a hrajte ve hře historické vůdce, kteří mají jednotlivé schopnosti a styly boje, jako jsou například Alexandr Veliký, Leonidas nebo Caesar.
  • Tuny vylepšení– Ve hře na vás čekají spousta vylepšení pro vaše velitele a jednotky. Vylepšené zbraně, brnění a schopnosti vám pomůžou vyhrát bitvu. 
  • 10 v 10 multiplayer– Spolehněte se na tým deseti spojenců , společně chraňte své slabé místa a zabraňte tak nepříteli v postupu ve hře.

Video Total War Arena

Zahrej si i další online hry zdarma. Na našem webu najdeš ty nejlepší online hry free to play jednotlivých žánrů. Zahrej si například WarThunder od společnosti Wargaming – akční hru ve které budeš bojovat jak ze země tak ze vzduchu proti nepřátelským jednotkám. 

Bohužel pro nízký zájem fanoušků byla ukončena podpora hry. Vyberte si proto prosím jinou z her na našem portále.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další online hry

Star StableStar Stable

Máš rád koně? Potom je Star Stable právě pro tebe to pravé! Co teda na vás ve hře online zdarma čeká? Hráč užije krásný ostrov ze hřbetu svého koně, o

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat