Travian- Staň se náčelníkem kmene

Vstup do světa starověkého Říma a přidej se mezi ostatní hráče ve hře Travian! Vyber si jestli se přidáš mezi Římany, Germány a nebo se přidáš ke Galům.  Každý národ má své výhody i nevýhody.

Spustit hru Travian

O hře Travian

Travian se řadí mezi dlouhodobě nejoblíbenější a nejlepší budovatelské strategie. Travian je strategická webová online hra, ve které hráč začíná s nevyužitou oblastní ve které se nacházejí suroviny. Tvým úkolem bude pomocí surovin stavět svou vesničku dokud se nerozroste do plnohodnotného města! Tím získáš možnost zakládat nové vesnice a dobýt další hráče. Pokud nechceš s ostatními hráči jen bojovat, přidej se do aliance a zajisti si podporu v nelístostném světě PvP.  Vyber si svůj národ, staň se náčelníkem kmene, buduj svou velkolepou říší a veď svůj národ ke slávě.

Koncept hry se podobá hře Divoké kmeny, avšak jsou zde rozdíly. V divokých kmenech si například nemůžeš zakládat vesnice a nenajdeš tam ani národy.

Národy ve hře Travian

Římané

Vhodný národ pro začátečníky. Jejich obrana i útok jsou docela silné, ale musíte než toho dosáhnete bude vás to stát spoustu času a surovin. Bohužel jejich obranné schopnosti proti jezdeckým silám jsou nejhorší.
Největší výhodou Římanů je možnost stavět surovinová pole a budovy zároveň. To ušetří spoustu času.

Galové

Galové mají opravdu výborné obranné jednotky, které však na útočném poli zaostávají za všemi. Galové jsou jezdci, což jim umožňuje se rychle pohybovat a proto vás Galové můžou náhle překvapit.
Při obraně jsou jejich výhodou pasti a úkryt s dvojnásobnou kapacitou oproti ostatním národům.

Germáni

Jsou nejofenzivnější národ ze všech. Jejich útok představuje obrovskou hrozbu díky rychlosti a nízkým nákladům na jednotky. Například pálkař je nejlevnější jednotka v Travianu a unese poměrně dost surovin(60). Pokud však hrajete raději míru milovně, pak tento národ není to pravé. Jejich obrana patří k těm slabším.

Hrát online Travian

Buduj své impérium s několika vesnicemi a trénuj největší armádu. Společně se spojenci získejte nadvládu na herním světě. Ukaž ostatním že se v tobě skrývá starověký bojovník!

Začínáš s malou vesnicí, získáváš suroviny, stavíš opevnění, armádu a dobýváš ostatní. Tak neváhej a přidej se i ty do úspěšné webové online hry Travian.

2 thoughts on “Travian- Staň se náčelníkem kmene”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další online hry

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat