WarThunder -nejoblíbenější válečná online hra zdarma!

Vyzkoušejte si bezkonkurenční online hru zdarma WarThunder. Hra patří mezi ty nejlepší online hry a počet jejich hráčů se stále zvyšuje! Oproti World of Tanks můžete v této hře hrát i v letadlech a lodích! Tuto hru hrají miliony hráčů po celém světě.

Spustit hru WarThunder

Vžijte se do role válečníka v druhé světové válce!  Připoj se k milionům hráčů a bojuj z pevniny nebo ze vzduchu! Vyzkoušej si bojovat z kokpitu svého letounu. Znič nepřátelské letadla, pozemní jednotky i základy! Na výběr máš z velkého množství letadel i vozidel. Kromě širokého výběru strojů je zde i široký výběr rozšíření vlastností tvého stroje!

Nelíbí se ti jen v kokpitu tvého letadla?

Nevadí! Vyzkoušej si také boj na pevnině nebo na moři! WarThunder se může chlubit velkým počtem dobových letadel, pozemních vozidel i lodí. Na výběr máte také z 7-ti států za které můžete bojovat a poznat tak jejich stroje!
Hra obsahuje více než 400 různých letounů! Mezi letouny nechybí reálné stroje meziválečného období, druhé světové války i experimentální a pouze připravované letouny z konce druhé světové války i pozdějšího období.

WarThunder hrát zdarma

Druhy letadel ve hře WarThunder

  • Stíhače
    Jsou to malé obratné letadla která se většinou účastní klasických leteckých soubojů. Díky vaší obratnosti bude vaším úkolem dostat se nepříteli za záda a sestřelit ho.
  • Bitevníky
    Vzhledem ke ztrátě obratnosti u těchto letadel je potřeba se naučit dobře pracovat s rychlostí stroje. Bitevníky jsou ale dobře vyzbrojená letadla, která slouží především k sestřelování bombardérů. Kromě toho si jejich silné zbraně dokáží poradit i s pozemními jednotkami.
  • Bombardéry
    S bombardéry se musíte dostat nad nepřátelské stíhače – aspoň do šesti tisíc metrů a pokud možno bez povšimnutí se dostat nad nepřátelské pozice. Tam zahájíte sestup a shodíte bomby.

WarThunder registrace

K širokému výběru herních možností také patří výběr bitev! Aby si v této hře přišel na své opravdu každý, máte zde na výběr z několika herních módů! Jednotlivé herní módy jsou odlišné a v hratelnosti jsou rozdílně náročné.
Nadšenci určitě ocení, že ve hře jsou i zkušební stroje, které nakonec ve druhé světové válce nebyli využity!

Spustit hru WarThunder

Jedná se o populární válečnou MMO hru v níž se přesunete do období 2. světové války a dostanete možnost ukázat ostatním hráčům co ve vás je!

Zní to až moc dobře? Nečekej a přidej se do hry WarThunder i ty a to zcela zdarma!

1 thought on “WarThunder -nejoblíbenější válečná online hra zdarma!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další online hry

Hero ZeroHero Zero

Hero Zero je browserová multiplayerová RPG online hra, ve které si vyzkoušíš jaké to je být hrdina. Na začátku mmo hry začnete jako obyčejný outsider, který chce však bojovat proti

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat