World of Tanks- nejoblíbenější online hra

World of Tanks jednoznačně patří mezi nejlepší hry online zdarma  pro více hráčů, zaměřené na tankové bitvy. Pokud jste milovníky velkolepých bitev, převážně z druhé světové války, pak ve hře World of Tanks určitě naleznete zalíbení. Na výběr je zde z velkého množství bitevních tanků. Budete bránit svou vlastní základnu a snažit se obsadit tu nepřátelskou. Hra procvičí vaši rychlost a taktické myšlení.

Spustit hru World of Tanks

Jak začít hrát?

Je to jednoduché. Stačí se registrovat do hry World of tanks, zdarma si stáhnou klienta, nainstalovat a najednou se ocitnete ve vaší garáži, ve které na vás čekají první lehké tanky. Stačí jeden vybrat, připojit se do bitvy a rázem se ocitáte na bojišti. Hra se odehrává na mnohých mapách a vaším úkolem bude zničit nepřátelské jednotky a pokud možno u toho přežít. Nejčastěji hraným módem jsou náhodné bitvy.

Na výběr máte ruských, německých, amerických, britských, francouzských a čínských tanků. Za zápasy získáváte zkušenosti a peníze, za které pak můžete rozšiřovat svou garáž a vylepšovat jednotlivé válečné stroje.

World of tanks ke stažení

O Hře World of Tanks

Tanky jsou rozděleny do 11. úrovní. Jednotlivé tanky můžete vylepšit pomocí různých rozšíření, kterých je ve hře dostatek. Velký výběr máte taky u tanků, kterých je ve hře více než 240. Tanky použité ve hře jsou z období 2. světové války, případně poválečné.

Nikde není napsáno, že pokud máte Tier 3, nemůžete porazit Tier 4. V samotných bitvách totiž hraje velkou role vaše taktika. Přeci jen tanky nejsou zrovna nejrychlejší pro manévrování a tak hraje velkou roli vaše pozice a postavení. Každý tank má nějakou slabinu. U nepřátel se ji snažte najít, u svého tanku se snažte slabinu zakrýt svým postavením vůči nepřátelům.

World of Tanks- rozdělení tanků

Jak se tanky ve hře World of tanks dělí a které jsou ty nejlepší tanky? Tanky se dělí na 5 skupin. Lehké tanky, střední tanky, těžké tanky, stíhače tanků a samohybná děla. Každý tank má svoji vlastní roli. Pokud budete chcete být silná opancéřovaná jednotka, těžko si vyberete lehký tank.

World of Tanks hrát zdarma
Lehké tanky

Právě v těchto vozidlech získáte své první zkušenosti ze hry World of Tanks. Při postupu technologickým stromem najdete lehké tanky také na vyšších úrovních. Výhody lehkého tanku jsou rychlost a obratnost. Naopak jim chybí těžké pancéřování a silné děla.

Střední tanky

Střední tanky značí přechod mezi lehkými tanky a silnějšími soupeři v podobě těžkých tanků. Nejčastěji je potkáš po boku těžkých tanků, nebo ve skupinách. Většinou na nich najdeš namontované rychlopalné děla, které mají relativně nízké poškození a průraznost. Využijte proto svou palebnou sílu při jízdě a pokud možno, pohybujte se ve skupinkách.

Těžké tanky

Těžké tanky můžou být těžce pancéřované a neprobitelné monstra, ale také rychlé vozidla s dobrou manévrovatelnosti, které se podobají svými vlastnostmi lehkým tankům. Těžce opancéřované tanky většinou tvoří přední linii obrany týmu. Nezapomínej, že každý tank má svou slabinu a pancíř neochrání tvůj tank před každou střelou. Rychlé a dobře manévrovatelné tanky se využívají k útokům na nepřítele, nebo můžou držet důležité pozice na mapě již od začátku bitvy.

Spustit hru World of Tanks
Stíhače tanků

Stíhače tanků představují na bojišti silnou palebnou zbraň. Otočná věž je obětována na úkor jiných bojových schopností. Proto se vyhýbejte bojům zblízka, kdy vás nepřítel snadno vyřadí z bitvy. I u některých stíhačů však najdete otočnou věž. Ty jsou silné ale křehké, protože pancíř vyměnili za pohyblivost a rychlost. Snažte se být proto nenápadní.

Dělostřelectvo

Dělostřelectvo je vyzbrojeno děly vysokých kalibrů, díky kterým můžete nepřátelský tank těžce poškodit či zničit jedním zásahem. Taková síla se však kompenzuje časem, který je potřeba na přebití, a nepřesností.

Ve hře najdete spoustu možností,díky kterým vás online hra World of Tanks nepřestane bavit! Připoj se, vyber si svou stranu a VSTUP do bitvy! World of Tanks je bezplatnou online hrou od společnosti Wargaming.

Zkusili byste si rádi i jinou tankovou hru? Zkuste Armored Warfare. Pokud byste se rádi kromě pozemních bitev zapojili také do těch, které se odehrávají ve vzduchu? Tak neváhej a zahrej si WarThunder – oblíbená válečná hra ve které můžete bojovat v tancích i letadlech! Případně si zahrej nějakou další střílečky online!

3 thoughts on “World of Tanks- nejoblíbenější online hra”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další online hry

Total War Arena

Total War ArenaTotal War Arena

Total War Arena je týmová strategická MOBA, ve které se hráči v deseti členných týmech postaví proti sobě. Ve hře dostaneš možnost ovládat historické vůdce a jednotky jako je třeba

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat