World of Warships- velkolepé námořní bitvy

Online hra World of Warships- ujmi se velení námořních legend, spoj síly s ostatními hráči a vstup do námořních bitev! Po vydařené simulaci  tanků- World of Tanks a simulaci letadel- World of Warplanes přichází Wargaming s akční MMO World of Warships!

Spustit hru World of Warships

Samotné plavidla jsou ve hře rozděleny do čtyř tříd. Díky širokým možnostem vylepšení a dobře navrhnutého prostředí na vás čekají hodiny zábavy! Nechte se vtáhnout do strategického a taktického herního světa plného adrenalinového boje! Za odehrané bitvy získáváš peníze a zkušenosti. Díky těm můžeš získávat nové plavidla a vylepšení!

Jak už jsem řekl, lodě se dělí do čtyř tříd. Každá má rozdílné vlastnosti tudíž i výhody a nevýhody. Nevýhody můžete kolikrát dohnat různým vylepšením ale i tak je potřeba vybírat dobře. Vzhledem k náročnosti natáčení děl budete muset trochu trénovat než vám to půjde. Oproti World of Tanks je zde natáčení a celkově dělostřelba více propracovanější a náročnější!
Staň se námořní legendou v online hře World of Warships!

Spustit hru World of Warships

Druhy lodí v online hře World of Warships

Torpédoborce

  • Nejrychlejší a nejobratnější plavidla ve hře. Smrtící torpéda pošlou rychle nepřítele ke dnu, ale vzhledem k lehkému pancéřování si dávejte pozor také na svou loď! Výborná na lov nepřátelských lodí či průzkum mapy pro své spojence.

Letadlové lodě

  • Na jejich palubě najdete tři typy letounů – stíhače, střemhlavé bombardéry a torpédové bombardéry. Získáte tak možnost velet několika letkám zároveň a budete ovlivňovat boj na mořské hladině z oblohy.

Křižníky

  • Vyznačují se svou rychlostí, manévrovatelností a palebnou silou. Díky letadlové ochraně na palubě tak odolává i letkám z letadlových lodí! Tohle je prvotřídní hrozba na otevřených vodách díky svým masivním kanonům a torpedům

Bitevní lodě

  • Vyznačují se masivními děly, silným pancířem a letadlovou ochranou! Tuhle loď na vodách potkat nechcete. Na úkor téhle výbavy má však loď horší manévrovatelnost.

Spustit hru World of Warships

Video ke hře World of Warships

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další online hry

Fortnite

Fortnite – oblíbená střílečka online

Fortnite Battle Royale je freetoplay akční online hra, ve které se utká 100 hráčů a zůstane pouze jeden vítěz. Hra plná nervů, schovávání, budování a v neposlední řadě stříleček a

World of Tanks- nejoblíbenější online hra

World of Tanks jednoznačně patří mezi nejlepší hry online zdarma  pro více hráčů, zaměřené na tankové bitvy. Pokud jste milovníky velkolepých bitev, převážně z druhé světové války, pak ve hře World of

WarThunder -nejoblíbenější válečná online hra zdarma!

Vyzkoušejte si bezkonkurenční online hru zdarma WarThunder. Hra patří mezi ty nejlepší online hry a počet jejich hráčů se stále zvyšuje! Oproti World of Tanks můžete v této hře hrát i v letadlech